top of page

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

1_білий_прозорий50.png

Дізнайтесь більше про вакансії відновлення

1111.png

Як знайти вакансію на сайті “Робота та відновлення”?

В розділі Вакансії розміщено повний список вакансій зі зручними фільтрами. Ви можете обрати будь-який регіон, сферу чи інший чинник, який є важливим для вас у пошуку роботи, та отримати перелік вакансій, який відповідає саме вашим потребам.

1111.png

Вакансії яких компаній зібрано на сайті?

На сайті “Робота та відновлення” зібрані сотні актуальних вакансій підприємств і організацій, які належать до сфери відповідальності Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури (Міністерства відновлення), а також інших організацій, що працюють на проєктах відновлення.

1111.png

Вакансії з яких регіонів зібрано на сайті?

Вакансії на сайті охоплюють всі регіони України, окрім тимчасово окупованих. Ви можете обрати будь-який регіон для пошуку роботи і переглянути наявні вакансії.

1111.png

Хто створив цей проєкт?

Це спільна ініціатива Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Державного агентства відновлення, АТ “Укрпошта та АТ “Укрзалізниця”, за підтримки громадської спілки "Українська інфраструктурна асоціація", а також порталу robota.ua.

1111.png

Чи можна додати вакансії нашої компанії до проєкту?

Так, якщо ваша організація працює з проєктами відновлення, ми розглянемо можливість додати вакансії до нашого сайту. Надішліть, будь ласка, лист на пошту info@unite.org.ua.

1_б_легкий_великий.png

Немає відповіді на твоє питання?

Поставити питання

Ваше питання надіслане! Дякуємо!

bottom of page